Přejít na firemní web »

Časté dotazy

Poslat dotaz

Kolik stojí poštovné?

Cena poštovného je 135,- KčDoprava kurýrní službou: 105,- Kč + Dobírka: 30,- Kč  


Mohu cibulový porcelán používat do mikrovlnné trouby a myčky nádobí?

Samozřejmě! To je největší výhodou námi vyráběného porcelánu.
Díky vypalovací teplotě a způsobu dekorace která je na porcelán aplikována speciální technologií pod glazuru jsou naše výrobky vhodné pro ohřev v mikrovlnné troubě i pro mytí v myčce nádobí.
Vyjímku tvoří tzv. kompletované výrobky - např. lepené mísy na noze, kdy sůl používaná v myčce poškodí lepidlo a tím dojde k rozlepení výrobku.
Pokud si nejste jisti, zda určitý výrobek lze do myčky nebo mikrovlnky použít, podívejte se do našeho e-shopu, kde u každého výrobku tuto informaci naleznete.
S čím je třeba počítat: všeobecně také platí - do mikrovlnky i myčky nedávejte nic, co má zejména zlato či jiné kovy (platina...).

Co když mi přijde zboží rozbité?

K rozbití zboží dochází minimálně. Při převzetí balík zkontrolujte a pokud bude na první pohled velmi zdeformovaný tak jej nepřebírejte.
Pokud je balík v pořádku a až doma zjistíte, že je něco rozbitého, kontaktujte přímo naší prodejnu nebo výdejní sklad odkud Vám balík odesílali. Kontakt je v kopii objednávky.

Jaké jsou termíny dodání objednám-li si přes e-shop?

Po provedení objednávky Vám přijde do e-mailu její kopie. Standardní dodací termín je
do 3 týdnů. Pokud potřebujete zboží v jiném termínu, můžete tuto informaci uvést do poznámky v objednávce nebo se obrátit na kontakt uvedený v kopii objednávky.
S čím je třeba počítat: některý sortiment může být na prodejně vyprodán a musíme jej vyrobit.
V tomto případě nejsme schopni termín uvedený v podmínkách dodržet a budeme Vás kontaktovat.

Jak poznám v jaké jakosti cibulákový výrobek je?

Na dílně - tzv. třídírně rozřadí pracovníci výrobky do jednotlivých jakostí.
2. jakost označí brusným kamenem jednou čárkou přes spodní značku.
Nestandardní (4.) jakost je označována stejným způsobem ve tvaru X přes spodní značku. Někdy může mít přeškrtnutí i tvar . 3. jakost nemáme.
Přeškrtnutí není viditelné na první pohled, je třeba výrobek nastavit tak, aby světlo dopadlo na spodní značku a tím vyniklo případné přeškrtnutí.

Jak je to s jakostí? Když si zakoupím výrobek ve II. nebo nestandardní jakosti, neupadne mi ucho?

Máme velmi přísné vnitropodnikové normy, které zaručují běžnou použitelnost námi vyráběného porcelánu i v nestandardní jakosti. Vady nemají vůbec žádný vliv na použití. Mezi vady, které zařadí výrobek do horší jakosti, patří např. mírná křivost, prachové tečky, drobné železité nebo kobaltové skvrnky, nerovné linky...
Pokud se přeci jen až ke konečnému zákazníkovi dostane tzv. výrobní vada (otevřená trhlina v glazuře, nebroušený ostrý výstupek...) tak výrobek vyměníme bez ohledu na termín nákupu.

Myslím si, že velkou nevýhodou cibulového porcelánu je jeho vyšší cena.

V tomto případě věřte, že cena odpovídá kvalitě. Kolik nekvalitního porcelánu si za svůj život koupíte, rozbijete, koupíte...rozbijete... a stále dokola? A sehnat ten samý pro doplnění soupravy, to by jste museli mít veliké štěstí. Oproti tomu náš cibulový porcelán je kvalitní ČESKÝ porcelán, vyráběný v ryze ČESKÉ firmě. Většina milovníků cibuláku, kteří prošli exkurzí a shlédli výrobu, svůj názor na cenu přehodnotila. Celý proces vedoucí ke kvalitě a vlastnostem které náš porcelán má, je velmi složitý a pracný. Velká část výroby je postavena na ruční práci. Je to porcelán, který si můžete stále dokupovat již po mnoho generací a tím ušetříte nemálo financí. Navíc v něm stále, i když je už léta používaný, máte uschovanou hodnotu. Ne nadarmo získal cibulový porcelán titul Rodinné stříbro.

Když se mi podaří rozbít část výrobku - např. víčko, podšálek.. není problém dokoupit jen toto?

Problém to jistě není, ba naopak je to další nesporná výhoda našeho porcelánu.
Dokoupit můžete každý výrobek i díl zvlášť, ale ne všechny náhradní díly mají na našich podnikových prodejnách skladem. Na prodejně Vám rádi objednají co budete potřebovat, tato možnost je i v našem internetovém obchodě.
S čím je třeba počítat: porcelán vyrábíme skoro 150 let. Zkvalitněním výroby nejsou některé výrobky co do barevnosti úplně totožné s vyráběným sortimentem starým několik desítek let.

ZAREGISTROVAT SE

Nejprodávanější produkty

Ša+po B+B

70228 / 00001

409 Kč (vč. dph)

Miska kompotová vysoká

10047 / 00001

221 Kč (vč. dph)

Konvice kávová s víčkem

70024 / 00001

1 160 Kč (vč. dph)

Kompletní nabídka produktů

Aktuality

1
prosinec

Skladové zásoby eshopu

Omlouváme se všem zákazníkům eshopu za prodlení ve vyřizování objednávek. Nápor na prodej přes eshop je v posledním měsíci enormní. Děkujeme za pochopení!

11
listopad

Prodej přes E-SHOP na Vánoce

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, abychom stihli vyřídit do Vánoc všechny objednávky k vaší spokojenosti včas a s ohledeme na naše termíny dodání, budeme garantovat vydodání objednávek zaslaných do 6.12.2020. Objednávky přijaté po 6.12.2020 budeme rozesílat standardním způsobem. Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace